Буди као Тесла!

Буди као Тесла
Наша школа је учествовала на наградном конкурсу „Буди као Тесла“ који је организовао Музеј Николе Тесле уз подршку партнера Компаније Самсунг и Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања Републике Србије. У мноштву од преко сто радова стручни жири је изабрао десет најбољих, међу којима се нашао и наш пројекат Рингишпил. У периоду од 27.6.2016. до 08.07.2016., гласа се online. Ако сте у могућности да гласате, учините то на:

Свакодневно се може гласати са једне IP адресе. Школа која добије највише гласова добија  Самсунг дигиталну учионицу  која обухвата:
30 Самсунг таблета, 30 маски за таблете, 1 штампач, 1 Самсунг електронска, интерактивна табла, 1 Самсунг клима уређај, Cisco опрема и инсталација, реновирање учионице.
Молимо да гласате за наш филм, како би наша деца имала овако лепу и савремену учионицу.
Унапред се захваљујемо!
 ОШ „Михајло Пупин“