Играли смо се у парку “Ушће”

{gallery}razrednanastava/cecausce{/gallery}

Сви ученици II – 3  су 25. априла 2018.  године  имали прилику да се  заједно играју у новом дечјем игралишту који је део потпуно реновираног парка „Ушће“. Игралиште  је веома садржајно и забавно за децу, па су наши ученици уживали у разним физичким активностима ( пењању, провлачењу, скакању, љуљању, вишењу, клизању на сајли, прескакњу…). Након свих ових напора, могли су да се одморе у хладовини четинарског дрвећа које се налази одмах поред игралишта.  Ученици су били одушевљени разноликошћу справа, јер таквих игралишта нема у близини наше школе. Испробали су и своје музичке вештине, јер се у непосредној близини налази  музички парк.  Деца су свирала на инструментима и уживала у тактовима музике коју су сама компоновала.

Договорили смо се да неколико  часова физичког васпитања у трећем разреду одржимо опет у овако лепом и модерно опремљеном игралишту.

Учитељице Светлана Милутиновић и Наталија Јоксимовић