Негујемо лепо изражавање

Рецитаторску секцију у нашој школи, ове школске године води наставница српског језика, Снежана Стојановски.Састанци рецитатора се одржавају четвртком у време 7. часа, a њени чланови су ученици 5,6. и 7.разреда. Планом секције предвиђене су и реализоване активности везане за одржавање прославе Савиндана, али и припреме ученика за школско такмичење у рецитовању, које је одржано 11.3.2011.године, за ученике нижих разреда и 14.3.2011.године, за ученике виших разреда. Том приликом изабрана су два ученика за виши ранг такмичења ( један ученик у нижим и један у вишим разредима).

На школском такмичењу рецитатора виших разреда,прва три места освојиле су:

1.место- Марија Милосављевић V1- „Ако некад стекнеш  еполете“ Д.Ерића2.место- Милица Илић VII3 – „Одлука“ М.Антића3.место- Ивана Перић V2 – „Лажљива песма“ М.Антића

Марији, која ће представљати нашу школу на градском такмичењу, желимо успех од свег срца!