Општинско такмичење из физике

{gallery}fizika{/gallery}

19. фебруара наша школа била је домаћин општинског такмичења из физике.

Можемо се похвалити веома добром организацијом у којој су учествовали директор школе Драган Комненић, директор центра за таленте Милош Толимир као и актив физичара Земун. У организацији учествовао је и психолог школе Миле Миленковић, као и наставници физике Ивана Ђурђевић и Мирјана Бањац.

Такмичењу се одазвао велики број ђака који су и поред лошег времена успели да буду весели и такмичарски расположени.

Захваљујући доброј организацији и ефикасности комисије за преглед задатака резултати такмичења су били истакнути два сата након завршетка на улазним вратима као и на сајту школе.

Иако је већина наставника била незадовољна избором задатака за ученике седмог разреда ,јер су задаци били ван предвиђеног плана ученици су показали солидно знање.

На такмичењу су били и ученици наше школе који су показали висок ниво знања, а посебно се истакла Наталија Ђорђевић ученица VI2 која је имала 96 бодова од могућих 100!!! Честитамо!!!!!!!(РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА)

Мирјана Бањац, професор физике