Окружно такмичење из српског језика

На ОКРУЖНОМ такмичењу из књижевности, одржаном 15. априла 2018. у ОШ „Младост“, наши ученици су постигли следећи успех:

Андрија Мирковић 83                   2. место и ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО такмичење

Марија Десница 72                                  3. место

Ч Е С Т И Т А М О !!!

 

 

На ОКРУЖНОМ такмичењу из српског језика и језичке културе, одржаном 29. априла 2018. у ОШ „Љубомир Ненадовић“, ученици наше школе су остварили следећи успех:

Јанко Поповић  51                          1. место

Нађа Рабасовић  52                                    1. место

Катрина Тешић 51                                  2. место

Уна Николашевић  62                    3. место

Дуња Николић 64                            3. место

Ана Шпаравало  74                                   3. место

 

Ч Е С Т И Т А М О !!!

Најбољи међу најбољима

ЉУБОМИР БАНОВИЋ , са поносом истичемо, ученик наше школе, успео је да се у јакој конкуренцији пробије на сам врх и заслужено се пласира на СИО – СРПСКУ ИНФОРМАТИЧКУ ОЛИМПИЈАДУ.

Честитамо му од срца и желимо да настави у том правцу!

 АКТИВ НАСТАВНИКА ТЕХНИКЕ И ИНФОРМАТИКЕ

Градско такмичење из програмирања, 2018.

Као и протеклих година, и ове године ученици наше школе су постигли одличне резултате на градском такмичењу из програмирања.

ПРПА МАРКО                      5 разред                    III  место

ТАДИЋ  АЛЕКСА                 6 разред                      II  место – пласман на републичко         

БАНОВИЋ  ЉУБОМИР         7 разред                      III  место – пласман на републичко         

ПРПА   ДРАГАН                   8 разред                    пласман на републичко         

  ЧЕСТИТАМО!

Актив техничара и информатичара

Градско такмичење из биологије, 2018.

Дана 21.4.2018. одржано је градско такмичење из биологије и наравно, сви наши млади биолози су се вратили са освојеним наградама!

5.разред

Ђорђевић Вукашин  2.место

Поповић Јанко           2.место

Симоновић Војин      2.место

Копања Андрија       2.место

6.разред

ВицеларевићТеодор   2.место

НиколашевићУна         2.место

7. разред

СелаковићПавле       1.место и пласман на републичко такмичење

ТолимирЈелена          2.место

 

 ЧЕСТИТАМО!
                                                                                                                                                       Ана Милинковић

Градско такмичење из хемије, 2018.

На градском такмичењу из хемије које је одржано у недељу 22.4., наши ученици су освојили следеће награде:

Павле Селаковић 2.место     

Љубомир Бановић  3.место     

ЧЕСТИТАМО!

Ана Милинковић

Андрија наставио жетву медаља!

Градско такмичење из историје одржано је 22.4.2018. године. Наш ученик осмог разреда Мирковић Андрија освојио је друго место (43. поена од максималних 44) и пласирао се на републичко такмичење.

Андрија, ЧЕСТИТАМО!!!

 

Неготинка Цветић

Још брже, још јаче и још боље!

{gallery}takmicenja/atletikagradsko18{/gallery}

Дана 23.4.2018. на стадиону „Рајко Митић“ одржано је градско такмичење у атлетици, где смо имали две екипе и три индивидуална такмичара који су освојили прва места на општини. У измењеном саставу смо изашли на такмичење и освојили смо:

          
          1. место у категорији 7/8 разред-дечаци
 
Ученици који су освојили запажене резултате су:
 
          Лука Видовић 7/4           2.место 100м и 1.место 4×100м
          Мило Радовић 7/4          1.место 4×100
          Никола Остојић 7/4        1.место 4×100
          Никола Кнежевић 8/2    1.место 4×100
 
          Софија Станковић 8/3    1.место 600м
 
Захваљујемо се и осталим учесницима који су учествовали.
 
Дарко Чејовић, Јована Петровић, Раденко Мосуровић

Мислиша, 2018.

Ученици наше школе учествовали су и ове 2018. године на такмичењу Мислиша у организацији друштва Архимедес и остварили следеће резултате:

Други разред

III награда : Марковић Лазар и Тадић Стефан

Похвала: Алексић Илија, Бановић Петар, Младеновић Љубица, Савић  Миња и Трифковић Маша

Трећи разред

Похвала: Ђукић Огњен и Илић Марко

Четврти разред

III награда: Бајкић Тадија, Ранисављевић Никола и Стегић Алексеј

Похвала: Јанковић Урош, Миленковић Данило. Младеновић Даница и Николић Илија

Пети разред

I награда и пласман на републичко финале: Поповић Јанко

 

Честитамо свим награђеним ученицима.

                                                                                                                               Татјана Стојсављевић

Citius, altius, fortius!

{gallery}takmicenja/atletika18{/gallery}

Дана 11.4.2018 године на земунском стадиону одржано је такмичење у атлетици,где смо од четири екипне категорије освојили два прва места 7-8 разреда дечаци/девојчице и два трећа места 5-6 разреда дечаци/девојчице.

Ученици који су остварили запажене резултате су: 
       Дечаци 7-8 разреда: 
Кнежевић Никола 8/2     1.место 4х100м
Мило Радовић 7/4.         1.место 4х100 м
Лазар Лилић 7/2.           1.место 4х100м
Лука Видовић.  7/4.        1.место 4х100 м  , 2.место 100м
Никола Остојић 7/4.     2.место бацање кугле
Алекса Груловић 8/1.   3.место   800м
Матија Жижић.  8/2.    2.место скок у вис
 
     Девојчице 7-8 разреди:
Ана Ђорђевић 7/3.  1.место скок у даљ
Софија Станковић 8/3   1.место  600м
Милица Станковић 7/4  1.место 100м
 
 
     Дечаци 5-6 разред:
Александар Лукић 6/1    2.место скок у даљ
Алекса Јовановић 6/1  2.место 600м
Никола Мркић  6/3.    3.место 60м
Милош Станковић 6/4.  3.место скок у вис
 
    Девојчице 5-6 разред:
Уна Николашевић 6/2.   1.место 300м
Тијана Бубања 6/1. 1.место бацање кугле
 
Захваљујемо се и осталим ученицима који су учествовали!

Дарко Чејовић

„Најважнија споредна ствар на свету“

{gallery}takmicenja/fudbal18{/gallery}

Дана 21.03.2018. године у балону Аргентина одржано је општинско такмичење у фудбалу на којем смо освојили треће место у категорији 5-6. разред – дечаци.

Раденко Мосуровић и Дарко Чејовић