Еколошка секција – посета Француском институту и Грин фесту

{gallery}razno/ekosekcija{/gallery}

ПОСЕТА ФРАНЦУСКОМ ИНСТИТУТУ

Дана 12. 10, 2016. ученици петог и шестог разреда, чланови еколошке секције, посетили су радионицу „Чувајмо климу, чувамо здравље“ одржану у Франсцуском институту. Временске прилике нису нам ишле на руку, али као што је рекла ученица Уна „Лоше време нам уопште није сметало да уживамо“. Фотографије у наставку о томе најбоље сведоче.

Посету реализовале наставнице биологије Весна, Ана и Нада.

ПОСЕТА „ГРИН ФЕСТУ“ у Дому омладине Београда

Дана 16. 11. 2016. Чланови еколошке секције наше школе посетили су фестивал „Грин фест“ који се одржавао у Дому омладине у Београду. Ученици су активно учествовали у радионици под називом „Шта једемо, шта пијемо“. Имали смо прилику да дегустирамо здраву храну коју су припремили њихови вршњаци, организатори радионице. После ове посете ученици су пожелели да и сами организују сличну манифестацију, што је један од показатеља значаја оваквих дружења.

Посету реализовале наставнице биологије Весна и Нада.