Здравствени преглед ученика

У сарадњи са Домом здравља Земун наша школа је организовала обавезне (законске) прегледе ученика пред полазак на наставу у природи. С обзиром да школа не ради у периоду од 22. априла до 03. маја 2011. године, преглед прве групе малих путника обавиће се у просторијама Дома здравља Земун. Ова информација везана је само за ученике који се лече код др Зеленовић, док сви остали морају преглед обавити код свог лекара.

Преглед ученика следећих одељења I 1, I 2, I 4, II 1 и II 4 биће обављен 27.априла 2011. године од 13 до 19 часова у Дому здравља Земун.

Ученике II 2, II 3 и III 3 одељења, докторка ће прегледати у просторијама школе 04. маја од 8 часова.

Ученици III 1, III 2, IV 1, IV 2, IV 3, IV 4 преглед ће обавити 11. маја, такође у просторијама школе од 8 часова. За ученике I3 термин ће бити накнадно одређен.

Ученици су обавезни да на дан прегледа понесу оверену здравствену књижицу.