Излети и екскурзије

Екскурзије:

Ученици осмог разреда су били на тродневној екскурзији од 28. до 30. октобра 2010. на Тари.

Пре одласка на Тару обишли су музеј „Другог српског устанка” и цркву брвнару у Такову и посетили манастир Благовештење у Овчарско-кабларској клисури у коме се замонашио патријарх Павле и у коме се налази честица моштију св.Ђорђа. На Тари су били смештени у хотелу „Бели бор”, где су имали слободне активности и дискотеку уз надзор наставника. Другог и трећег су разгледали хидроелектрану „Перућац”, уживали поред реке Врело и њеног водопада и отишли до манастира Рача. На Мокрој гори су обишли село Мећавник, режисера Емира Кустурице, где су, у биоскопу, одгледали филм о очувању животне средине. Неће заборавити ни вожњу Шарганском осмицом.

Излети:

Излети за ученике петог, шестог и седмог разреда су планирани за пролеће 2011.