Приредба и поклони за наше маме

{gallery}razrednanastava/ceca8mart{/gallery}

Ученици 2. разреда наше школе су 6. марта 2014. године ( у оквиру пројекта „ Четвртком у 18“) поводом Дана жена, организовали сјајну приредбу под називом „Породици у част“.

Сви другаци су учествовали у том пројекту, тако да су показали своја најбоља умећа у рецитовању, певању, игрању, свирању, глуми…

Родитељи, баке, деке, тетке, ујаци и многи други су дошли у великом броју, што је било право задовољство за сву децу и нас учитеље који смо у тој организацији учествовали. На крају свечаности, свака мама је добила поклон од свог детета који смо припремали са пуно љубави и маште. Посебну захвалност дугујемо нашем ученику 8. разреда Милошу Вујичићу који нам је помогао у прављењу видео записа из учионица током прављења поклона за маме.

Органозатори пројекта су учитељице:

Наталија Басалић, Власта Петровић,

Милица Васиљевић, Марина Лугоња,

Верица Остојић и Светлана Милутиновић.

{source}<iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/i5wI6SZ8M6w” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>{/source}