Моја школа – мој свет!

Драги наши читаоци,

Одавно се нисмо видели, а много тога се издешавало у међувремену. Као што видите, преселили смо се са хартије на интернет. Знате како је свака селидба тешка. Ни нама ова није лако пала, али захтеви времена и модернизација учинили су своје. Прилагођавамо се полако, али успешно. Ваљда зато што је ова форма данас многима блиска и доступна и све некако делује лако, на дугме. Мало нам недостаје шуштање хартије под прстима и мирис штампарске боје, али укључили смо друга чула и сада нам је звук куцкања по тастатури, мелем за уши. То нам мало ублажава носталгију и олакшава рад.

Надамо се да ће вам се и даље допадати ово што радимо као и да ћете нас сада више читати, а ми ћемо се трудити да вас на време информишемо о дешавањима у нашој школи и околини.

Часопис можете преузети (прочитати) ОВДЕ