Новогодишња прослава

Ученици IV1 и IV4 заједно са својим учитељицама су организовали прославу поводом Нове године 30. децембра 2015. године. Сваки ученик IV1 је добио поклон на томболи који му је припремио друг из IV4 и обрнуто. Деца су се радовала изненађењу које им је улепшало прославу. Из шешира су извлачили бројеве на којима су били посебни знаци са задацима које су ученици изводили са радошћу. Играли су музичке столице, певали песме и играли уз већ познате кореографије. Да би прослава била још успешнија потрудиле су се баке и маме које су умесиле укусне кифлице и колаче, па је угођај био потпун. Украшена учионица и новогодишња јелка са богатим паноима допринели су празничној атмосфери. Као награду за труд и рад током целе године сваки ученик је од своје учитељице добио медењак са новогодишњим мотивом.

Учитељице Марина Лугоња и Светлана Милутиновић

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/RaX4aeFk5ME” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}