Четвртаци на Гочу

{gallery}rekreativna/gocceca{/gallery}

У периоду од 22.04.2012. до 29.04.2012. године боравили смо на планини Гоч код Краљева. Настава у природи је протекла у духу истраживања, проучавања и усвајања нових знања на очигледним примерима. Ученици су уживали у еколошко чистој и јединственој, нетакнутој природи. Свакодневне шетње су водиле кроз мешовите шуме, поред бистрих, планинских поточића и речица, па све до Цветне ливаде и Кавгалијског језера. Посетили смо стругару, расадник и рибњак.

Једнодневни излет до манастира Жича и Краљева нам је обогатио и улепшао целокупан доживљај. Сви ученици су заједно учествовали у активностима, развијајући другарство и заједништво.

Вратили смо се препуни утисака, са жељом да се поново вратимо у ту оазу природне лепоте.

Учитељице Наталија, Светлана, Верица и Милица