СПОРТСКЕ ИГРЕ МЛАДИХ – СПЛИТ 2014.

{gallery}razrednanastava/sportskeigre/split{/gallery}

Победом на Спортским играма младих у Београду, ученици наше школе пласирали су се на Међународно такмичење у Сплит. Еуфорични, насмејани и спремни за нове победе кренули смо 24. 8. 2014. На такмичењу, млађа екипа Ватрене лопте освојила је друго место и са собом понела сребрне медаље, док их је са трибина бодрила старија екипа Галеника која је у својој категорији заузела заслужено треће место. Осим борбе на терену, на овом путовању склопила су се нова пријатељства и симпатије, а слободно време је искоришћено за обилазак града а највећи део за купање и плажу. Препуни утисака и помало тужни, кренули смо назад 29. 8. 2014. са чврстим обећањем да ћемо се такмичити и следеће године. До тада, спортски поздрав!

Учитељице Горица Његовановић и Милена Арсић