Учимо и уживамо!

Наши ђаци имају привилегију да им школски дани теку у новој, модерној и уредној школи…У одељењу II3, захваљујући најсавременијим наставним средствима, квалитет наставе је подигнут на највиши ниво. Учи се много ефикасније, интересантије, уз примену разноврсних наставних метода. Томе су допринели и родитељи својим прилогом за куповину LCD телевизора и уређење учионице. Телевизор, повезан с рачунаром, пружа савршен спој и замењује готово сва друга мултимедијална наставна средства.

Деца веома добро напредују у настави почетног читања и писања, а лако савладавају и садржаје из математике, света око нас и других предмета. Користе се електронски уџбеници и едукативни софтвер.

Има места и за игру и забаву. Пева се уз гитару и караоке, а петком се радна недеља завршава биоскопом на последњем часу.

Посебан шарм учионици дају осликани зидови. То је дело Небојше Петровића, професора цртања у нашој школи.

Учимо и уживамо!